pondělí 8. prosince 2014

Sety vestavných spotřebičů

Sety vestavných spotřebičů

Vestavné spotřebiče dodají vaší domácnosti nadčasový styl a jsou takovým vybavením, které dokáže ušetřit opravdu hodně místa. Ideálním pomocníkem pro zvládnutí více činností jsou pak sety vestavných spotřebičů. Ty nabízí velice zajímavé kombinace, například indukční varná deska společně s troubou nebo trouba s deskou plynovou.

Aby byla taková sestava dokonalá, neměly by chybět součásti jako myčka a další spotřebiče, které se v domácnosti nejvíce používají. Zvolíte-li zabudovanou myčku na nádobí, velice si ulehčíte nepříjemný úklid talířů, příborů a dalšího nádobí. Radost vám udělá také teleskopicky vysouvací odsávání.

Naše nabízené sety vestavných spotřebičů jsou snadné a intuitivní na ovládání. Jedná se samozřejmě o dotyková ovládání, které je dnes velmi moderní.


V čem vestavné spotřebiče nejvíce vynikají?

Chcete znát ty největší výhody vestavných spotřebičů? Tak především je to úspora místa, ale díky multifunkčnosti také ušetříte peníze. Daný set by měl dokonale zapadnout do vašeho interiéru a stát se jeho designovou součástí. Nemusíte kupovat spoustu jednotlivých spotřebičů, postačí jen jediný výhodný set.
Kombinované trouby a domácí sety vestavných spotřebičů z naší nabídky mají vždy vysoký výkon, snadno se udržují a čistí. U vnitřních dveří je zpravidla použito bezpečnostní sklo a jistě také oceníte funkci teleskopického otvírání, které lze snadnou vysunout.

Kuchyňské sety

Naše sety vestavěných spotřebičů pro kuchyně vyrábí prověřený producent, zaměřující se jak na kvalitu samotného produktu, tak také na maximální spokojenost svých zákazníků. To znamená, že mají rovněž krásný design, vhodný do moderního interiéru.
Představujeme vám tyto multifunkční vestavné spotřebiče od firmy BEKO OIM:

Trouba a indukční deska

Tato kombinace je elegantní, ale také pro vás znamená snadnější vaření, pečení a další přípravy jídel. Pokud se řadíte k opravdovým znalcům, oceníte stylové sety BEKO OIM v hlavním černém provedení, které vhodně doplňuje stříbrošedý odstín. Tahle barevná varianta se hodí opravdu všude.
Zárukou jednoduchosti a snadné obsluhy v každé situaci je elektronické ovládání. A nechybí ani funkce čištění. V tomto produktu je totiž zabudovaná katalytická deska. Ovšem těchto vylepšení je mnohem více, poznejte je a zaručeně Vás budou bavit.

Trouby s indukční deskou patří k takovým zařízením, která pracují s teleskopickým otevíráním dveří. Jsou horkovzdušné. Uvnitř pak můžete naleznout i jiné komponenty, zejména grilovací pomůcky. Podle svých potřeb si můžete nastavit grilování nebo statické pečení. Můžete si vybrat takovou troubu, která nabízí hned několik varných zón.

Vestavná trouba + plynová deska

Patříte k vyznavačům tradičního způsobu přípravy jídel? V tom případě si můžete zvolit naše multifunkční vestavné sety s plynovou deskou. Hlavní výhodou plynové trouby je možnost použití v případě výpadku elektřiny.

Vestavné trouby s plynovou deskou jsou podobné těm, které jsou vybavené indukční plotnou. I ovládání je stejně jednoduché, využívá LCD displeje. U plynových hořáků lze naopak regulovat z boční strany. Litinové rošty musí být povinně vybaveny pojistkou proti zhasnutí plamene.

Trouba se sklokeramickou deskou

Tato kategorie vám nabízí kvalitní vestavné sety spotřebičů, využívající při práci sklokeramickou desku. Ta je velice nenáročná na údržbu, ale také se snadno ovládá. Sklokeramická deska je moderní zařízení do kuchyně, které je rovněž vybaveno hypermoderním dotykovým ovládáním Touch Slider.

Snadná práce v domácnosti díky novým a moderním funkcím

Trouba se sklokeramickou deskou má spoustu moderních funkcí, které vás budou bavit, a práce v kuchyni se pro vás stane radostí. Již jsme zmínili dotykové ovládání, ale zapomenout nemůžeme ani na časovač nebo zesilovač výkonu, tedy booster. Samozřejmostí je zabezpečení těchto přístrojů tak, aby neublížily dětem. Zajistí to skvělá funkce- dětský bezpečnostní zámek.


Další nadčasové funkce:
- Spodní ohřev
- Eko pečení
- Rozmrazování potravin
- Gril s nízkou teplotou

Náš tip: Kvalitní kuchyně na míru německé značky Ballerina!


1 komentář:

  1. Děkuji za fajn tipy, zrovna se chystáme na rekonstrukci kuchyně, takže se mi stoprocentně budou hodit. S manželem chceme, aby celá kuchyně byla hlavně hezky sjednocená, takže budeme vybírat určitě spotřebiče v setu nebo alespoň od jednoho výrobce, abychom si to mohli pěkně nakombinovat. Zatím máme vybráno tady, ale uvítám i další názory a zkušenosti :).

    OdpovědětSmazat